f Miorre Üyelik | Pierre Cardin Üye Ol | Miorre Üyelik Kayıt | Katalogla Satış | Evde Ek İş İmkanı‎ 

MİORRE BAŞARI ÖYKÜSÜ

 Merhaba değerli arkadaşlar, ben Nurcan Keskin. Miorre İstanbul 6. Bölge direktörüyüm. Bu bölümde sizlere tecrübe edip, başarılı olduğum çalışmalarımı ve nacizane başarı öykümü anlatacağım.


Ben evli, 2 çocuk annesi, ev hanımıyım. 2010 senesinde her ev hanımının yaptığı rutin işler olan ev işi, temizlik, yemek ütü vb. uğraşlarla vaktimi geçiriyordum. Artık benimde bir şeyler yapmam, evime, eşime benimde katkıda bulunmam gerekiyor diye düşünceler içerisindeydim. 2010 Haziran ayında yani şirketimiz ilk katalogunu çıkardığında Avrupanetworking,pierre cardin,miorre,katalogdan satış ile tanıştım.

Öncelikle ücretsiz üye oldum ve şifrelerim geldi. Birkaç gün sonra katalogumu gönderdiler. Katalog elime geçtiğinde “ben bu işi yapamam, kimse benden ürün almaz, çevrem yok” diye düşündüm. Sonra denemekle ne kaybedebilirim diyerek, yakın arkadaş ve komşularıma katalogu göstererek satış yapmaya çalıştım. Ve katalogu gösterir göstermez hemen ilk siparişlerimi aldım. Bir süre sonra siparişler artmaya başladı, bir kere sipariş veren ürünlerden memnun kalınca tekrar tekrar sipariş vermeye başladı. Katalog elden ele dağıldı ve benim kısa zamanda en az 2. 000 TL bireysel satış cirom oldu.

Miorre Üye yapıp para kazanmak..

Sonraki hedefim Avrupa Networking  firmamın verdiği kazançlı prim sistemine geçmekti. Nasıl yapabilirdim? Öncelikle sistemi öğrenmem gerekiyordu. Direk ekibime, alt üye ekle bölümünden kendi ihtiyaçlarını ucuza almak için üye olmak isteyen yakın arkadaşımı üye olarak ekledim. Daha sonra bir akrabama iş modelini anlattım ve onu da ekibime dahil ettim. Onlar da gerek arkadaşlarına ürün satışı yaparak gerekse kendi eş ve çocuklarının iç giyim, pijama, atlet, boxer, gecelik, tayt gibi ürün ihtiyaçlarını ucuza alarak sipariş verdiler. Bir sonraki ay firmadan cep telefonuma kısa mesaj gelmişti, prim almaya hak kazandığım ve banka hesabıma para yatıracakları yazıyordu. Çok ama çok sevinmiştim ve anladım ki ben 2 kayıtla prim alabiliyorum. Öyleyse daha çok üye bulursam daha çok kazanabilirdim.

Sosyal medyada  miorre,ye üye bulmak..

Hemen facebooktan araştırma yaparak (o zamanlar instagram daha açılmamıştı) katalogdan satış yapan bayanlar ile dialog kurdum. Katalogdan satış yapan diğer firmaların facebook hesabına avrupa networking, pierre cardin, miorre ile ilgili tanıtıcı yazı yazmaya başladım. Bu sayede bir çok büyük firmaların güçlü liderlerini kendi ekibime üye olarak ekledim. Onlara sistemimizi anlatım, ücretsiz kataloglar gönderdim ve onlarında üye yapması için gerekli yöntemleri anlattım. Böylece kısa bir sürede artık çok büyük bir ekibim vardı ve cidii kazançlar elde etmeye başlamıştım. Başarıya ulaşmış olan Facebook üzerinden ekip kurma yöntemini, kendi ekip üyelerime anlatarak onlara yol gösterdim. Onlarda facebook üzerinden ciddi ekipler kurarak kazançlarını arttırdılar. Benim için artık başka arayışlara girme zamanı gelmişti, daha başka ne yapabilirdim? Bir hafta sonu gazete okurken gördüğüm hafta sonu ekleri ve reklam broşürleri ilgimi çekti. Acaba ben de broşür basarak insanlara ulaşabilir miyim diye düşündüm. Hemen gazete bayisine giderek gazetelerin arasında kendi broşürlerimi dağıtmak istediğimi söyledim. Gazetelerin arasına broşürlerimi yerleştirdim. Broşürde ev hanımlarına ek iş başlığı vardı ve detay sayfalarda iş modelimiz yazıyordu. Cep telefonu numaramı da broşüre eklemiştim. Bir anda hiç beklemediğim şekilde çok güzel sonuçlar aldım. İnternetten çok daha fazla sayıda iş arayan, gerçekten ihtiyacı olan bayanlar ile görüştüm. Beni arayan, çağrı atan, karşı ödemeli arayan herkesi not ettim. Günlerce, haftalarca beni arayanlara dönüş yaparak onlara iş modelini anlatarak, onları ikna ederek üye yaptım ve ücretsiz kataloglar gönderdim. Ve biliyor musunuz bu bayanlardan çoğu şimdi bölge sorumlusu oldular. Artık ayakları üzerinde duran, kazançları olan, kendilerine güvenen ve başkalarına da fayda sağlayan bireyler oldular. Bunları gördükçe bırakın kendi kazancıma değil insanlara yardımım dokunduğu için daha da mutlu olmaya başladım ve üyelerimle her şeyi paylaşmaya başladım. Yaptıklarımı gizlemedim, yöntemlerimi gizlemedim çünkü onların kazanmasın benim kazanmam demekti. Bu şekilde yıllar geçti ve çoook güçlü bir ekip lideriydim ve benimle yola başlayan üyelerimde artık çok güçlülerdi. Benim için artık başka arayışlara girme zamanı gelmişti, daha başka ne yapabilir.

Miorre üyelik için web sayfası kurmak.

Kendime ait bir web sitesi hayali kuruyordum. Çok uygun fiyata, bireysel olarak rahatlıkla hazırlayabileceğim basit bir internet sitesi hazırladım. Kurduğum sitede iş modelini anlatmaya ve üyelik formu ile yeni üyelere ulaşmayı hedefliyordum. Google a reklam vermek ve Türkiye genelinde yeni üyeler eklemek, çok daha fazla insana ulaşmak istiyordum. Ve çok şükür bunu da başarmıştım. Google’da reklamlarım çıkıyor, hiç tanımadığım insanlarla tanışarak, onları sisteme anlatma imkanım oluyor ve onları da ekibime ücretsiz üye yaparak hem onların hem kendimin kazanmasını sağlıyordum. Ama artık yetişememeye başlamıştım. Her gün yaptığım görüşmelere tek başıma yetişmem imkansızdı. Benim bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve tam bu esnada Neşe Alan’la tanıştım. Onu önce üye yaptım ve işi tüm ayrıntılarına kadar öğrettim. Çok yetenekli ve işe istekli biri olduğundan çok kısa zamanda kendini yetiştirdi ve büyük başarılara imza attı. İnternet sitem üzerinden gelen kayıtları sürekli aramalara başladı, kampanyalar düzenledik, hediyeler verdik ve bu şekilde 2 yıl geçti. Artık her zaman yaptığım gibi bu bilgi ve yöntemi de ekibimle paylaşma zamanı gelmişti. Onlarında kazanmalarını istiyordum ve onlarda tek tek site açmaya başladılar. Hep birlikte çok büyük bir aile olmuştuk. 40 bin kişilik muazzam büyüklükte bir aile…

Benim hikayem burada bitmeyecek, yapmak istediğim daha çok projeler ve kazandıran yenilikler var. Onları da zamanı gelince elbette sizinle paylaşacağım. Siz de benim gibi güçlü, samimi ve paylaşımcı bir liderle çalışarak, 7/24 saat ulaşabileceğiniz, sorunlarınızla ilgilenecek birilerinin olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

 

MİORRE ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU


Yeni Üyelik
Önceden Üyeydim

İstiyorum
İstemiyorum
Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma ve Rıza Metni`ni okudum.