MİORRE HAKKINDAMiorre, de  biz, çalışma arkadaşlarımıza kendilerini hem kişisel hem de profesyonel olarak geliştirebilecekleri dinamik ve girişimci bir çalışma ortamı sunmaktayız.pierrecardin huzurlu ve adil dünyasında sizde yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi geliştirerek kariyer yapmak isterseniz kariyer imkanlarımıza göz atınız.

Siz de para kazanmak istiyorum,miorre üye olmak  aile bütçesine destek olmak istiyorum, ekonomik özgürlüğümü elde etmek istiyorum diyorsanız artık bugüne kadar yaptıklarınızdan farklı olarak yeni bir şeyler denemelisiniz. Bünyesinde Pierre Cardin, Miorre, Safyün, DoReMi gibi markaları bulunduran Avrupa Networkinge ücretsiz üye olarak katalogdan tekstil, iç giyim ve kozmetik ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Pierre Cardine Alt ekip kurarak prim geliri elde edebilirsiniz. %50 ye varan kar marjları, günlük promosyonlar, yeni kayıt kampanyaları, para puan kampanyaları ve sürpriz indirimlerle siz de Pierre Cardin, Miorre, Doremi ürünlerini satabilir, sattırabilir, ekip kurabilir ve hayal dahi edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz. Avrupa Networking, Pierre Cardin katalogdan satış sistemi ilk kurulduğundan bugüne kadar ekip lideri ve direktör olarak çalışarak büyük başarılar ve kazançlar elde ettim. Tecrübem sayesinde yüzlerce temsilcime binlerce lira para kazanmalarına yardımcı oldum.

Miorre katalogla satış yap sizde ekibinizi kurun kazanın 

Sizde çok kısa zamanda evinizde, işyerinizde çok az bir vakit ayırarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ben yapamam, başaramam, kazanamam gibi düşüncelere artık son verin. İnanın, çok kısa zamanda para kazanmaya başladığınızda, priminiz banka hesabınıza yattığında ne demek istediğimi çok daha iyi anlamış ve artık daha fazla kazanmanın zamanı geldiğini görmüş olacaksınız. İşe ilk olarak kendiniz ücretsiz üye olarak başlayacaksınız. Sonra bu işle ilgilenebilecek kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve komşularınızı tespit ederek onları da Pierre Cardin katalogdan satış sistemi yapan Avrupa Networking katalogdan satışa ücretsiz üye yaparak alt ekibinizi hemen kurabilirsiniz. Üyelik işlemi gerçekleştikten sonra ilk siparişinize şirketimizin o ayki hediye ürünü ne ise onu eklemeyi unutmayın.

Miorre Prim kazandıran muhteşem sistem 

İlk siparişinizden hemen kazanmaya başlayacaksınız. Ürünleri satmaya karar verdiğinizde örneğin 100 TL ye aldığınız ürünleri 150 TL ye satarak tek bir siparişten 50 TL kar elde edebilirsiniz. Bu şekilde çok sayıda sipariş alıp satış yaparak binlerce lira kar elde edebilirsiniz. Alt ekibinize dahil ettiğiniz üyelerin satışından %5 prim kazanacaksınız. Siz arkadaşınızı alt üye olarak eklediğinizde arkadaşınızın her siparişinden %5 prim-para kazanacaksınız.
Ve bu sadece birinci nesil yani direk kendi alt ekibinize dahil ettiğiniz üyelerden kazandığınız prim.  

Miorre,  Pierre Cardin katalogdan satış sisteminin 5 alt nesilden prim kazandıran benzersiz prim kazanç yapısıyla çok çok daha fazla para kazanacaksınız.

Miorre’de Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Renk ve beden değişimlerini dert etmeyin.Siz alışverişinizi yapın,keyfinize bakın.koşulsuz iade ve değişim imkanı..

 

Miorre kazanç sistemi


Miorre 1.Nesil
Kazandıran Prim Yapısı - Alt Üye Ekleyip, Kendi Ekibinizi Kurun ve Kazanın! Üyelerimin satışından ne kazanacağım? Direk kendi altınıza eklediğiniz üyeleri 1.Nesil üyeleriniz olarak tanımlanmıştır.

1.Nesil üyelerinizin vermiş olduğu siparişlerin toplam tutarının % 5’ini prim olarak kazanıyorsunuz.
Örnek: Siz 10 alt üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri 200 TL’lik sipariş verdi. Hesaplama Yöntemi: 200 TL X 10 üye = 2.000 TL – Kazancınız % 5 = 100 TL

Miorre 2.Nesil
1.Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 2.Nesil üyeler denilmektedir. 2.Nesil üyelerinizin vermiş olduğu siparişlerin toplam tutarından % 4 primkazanıyorsunuz. Örnek: 1.nesil üyelerinizin her biri de kendi altına 10’ar tane yeni üye eklemiş olsun. Böylece toplamda 100 kişilik 2.nesil üyeleriniz olacak. Bu 2.nesil üyelerin her biri 200 TL’lik sipariş verdiğinde, 2.nesil ekip cironuz toplam 20.000 TL olacak. Sizin kazancınız % 4 yani 800 TL.

Miorre 3.Nesil
2.Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 3.Nesil üyeler denilmektedir. 3.Nesil üyelerinizin verdiği siparişlerin toplamından %3 prim kazanıyorsunuz.

Miorre 4.Nesil
3.Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 4.Nesil üyeler denilmektedir. 4.Nesil üyelerinizin verdiği siparişlerin toplamından %2 prim kazanıyorsunuz.

Miorre 5.Nesil
4.Nesil üyelerinizin kendi altlarına yaptıkları üyelere 5.Nesil üyeler denilmektedir. 5.Nesil üyelerinizin verdiği siparişlerin toplamından %1 prim kazanıyorsunuz.

1.Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %5
2.Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %4
3.Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %3
4.Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %2
5.Nesil alt ekibinizin toplam cirosundan %1 prim kazanıyorsunuz.

MİORRE ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU


Yeni Üyelik
Önceden Üyeydim

İstiyorum
İstemiyorum
Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma ve Rıza Metni`ni okudum.